مهمان عزیز خوش آمدید

‌شرایط، ضوابط و قوانین استفاده از سایت الوگوشی

از اینکه فروشگاه ما را برای خرید خود انتخاب کرده اید مفتخریم و از شما تقاضا داریم تا موارد ذیل را با دقت مطالعه بفرمایید. 

۱. تعاریف:

۱ـ۱) فروشگاه: عبارت از شرکت حامی ارتباط خاورمیانه دارنده و مالک دامنه‌ی الوگوشی ( به لاتین: alogoshi.com)

۱ـ۲) ضمانت کننده: شخص حقوقی گارانتی کننده هر محصول که نام آن در صفحه مخصوص به هر محصول به صورت مجزی درج و قابل مشاهده است.

۱ـ۳) کاربر (مشتری): آقایخانم مذکور صاحب حساب کاربری طبق اطلاعات ثبت شده در پنل کاربری

۲. شرایط، ضوابط و قوانین :

۲ـ۱) فروشگاه اعلام می دارد که محصولات عرضه شده در وبسایت به شکل رسمی و قانونی خریداری و تمامی کالاهای عرضه شده پلمب و آکبند بوده و فروشگاه فاقد کالای کار کرده می باشد. همچنین اطلاعات تماس فروشگاه مشتمل بر شماره ثابت و ایمیل و آدرس در صفحه «خانه» درج گردیده است.

۲ـ۲) فروشگاه اعلام می دارد که تمام مساعی خود را به کار خواهد بست تا گامهای معقولی به جهت حفاظت و امنیت اطلاعات شخصی کاربر (مشتری) برداشته شود.

۲ـ۳) از آن رو که بروز مشکل در هر پلتفرمی اجتناب ناپذیر است، در صورت بروز هرگونه اشکال، با وجود تجهیز وبسایت فروشگاه به پشتیبانی های گوناگون برای پیشگیری از قطع شدن پلتفرم و پنل کاربری، فروشگاه نهایت تلاش خود را برای برطرف کردن هرچه سریعتر اشکال انجام خواهد داد. لکن بروز اختلالات در شبکه های بالادستی و زیرساختی غیر مرتبط با فروشگاه مرتفع کننده مسئولیت فروشگاه خواهد بود.

۲ـ۴) فروشگاه این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت وجود الزامات قانونی صادره از نهادهای قانونی ذیصلاح و یا دستورات قضایی و یا امنیتی و یا به جهت تامین امنیت سرورهای خود و یا در موارد نقض قوانین سایت به صلاحدید و تشخیص خود اقدامات مد نظر را انجام دهد.

۲ـ۵) کاربر (مشتری) اعلام می دارد که آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت درج شده در پروفایل کاربری ایشان صحیح و در مالکیت کاربر می باشد و لذا هرگونه مکاتبه از طریق آدرس ایمیل، پیامک و پنل کاربری منتسب به مالک آن شناخته شده و پیامهای رد و بدل شده دارای ارزشی برابر با سایر اسناد عادی فیزیکی خواهد داشت و همچنین در صورتی که بموجب سایر اسناد یا ادله، مالکیت کاربر (مشتری) بر شماره تلفن و آدرس ایمیل دیگری محرز شود، پیامهای رد و بدل شده با استفاده از آن وسایل نیز دارای مورد اشاره فوق می باشد. بر این اساس در صورت عدم درج اطلاعات مزبور به شکل صحیح و یا کامل، فروشگاه می تواند در هر مرحله به جهت پیشبرد ارائه ی خدمات از کاربر (مشتری) ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

۲ـ۶) کاربر (مشتری) اعلام می دارد که بدین موضوع واقف است که در صورت تغییر در آدرس، شماره تلفن و یا نیاز به روزرسانی هرگونه اطلاعاتی در پنل کاربری خود، می بایست در اسرع وقت به روز رسانی را انجام دهد و در هر حال، تغییر آدرس یا شماره تلفن دلیلی برای عدم انتساب دادههای مخابره شده تلقی نخواهد گردید.

۲ـ۷) کاربر (مشتری)  اعلام و اذعان می دارد که با وجود بند ۲ـ۲، این موضوع نافی مسئولیت کاربر (مشتری) در حفظ نام کاربری و گذرواژه آن نخواهد بود و در صورت بروز چنین موضوعی، فروشگاه مسئولیتی در قبال اطلاعات پنل کاربری کاربر (مشتری) و تبعات احتمالی آن را نداشته و کاربر (مشتری) حق طرح هرگونه دعوی حقوقی و یا کیفری علیه فروشگاه در این خصوص را به شکل مشخص، از خود سلب و اسقاط می نماید.

۲ـ۸) کاربر (مشتری) اعلام و اذعان می دارد، چنانچه هر یک از اطلاعات محرمانه وی به هر نحوی برای اشخاص ثالث افشا شده و یا اشخاص ثالث به هر نحوی به آن دسترسی پیدا کنند، وی باید به محض اطلاع از چنین واقعه ای، موضوع را به شکل کتبی و با ذکر جزییات و از طریق صفحه «تماس با ما سایت» به فروشگاه اطلاع دهد و نسبت به هرگونه همکاری با مشارالیه و یا با مراجع ذیریط به منظور شناسایی اشخاص ثالث یا اشخاص خاطی و یا کاهش یا جلوگیری از اثرات و خسارات ناشی از استفاده یا افشای اطلاعات محرمانه اقدام نماید.

۲ـ۹) کاربر (مشتری) اعلام و اذعان می دارد که ازین موضوع واقف است که فروشگاه فروشنده محصولاتی است که ضمانت از محصولات مزبور بر عهده اشخاص حقوقی ثالث (ضمانت کننده) می باشد و لذا شرایط هر گارانتی مختص به صادره کننده ضمانت کننده بوده و در صورت بروز مشکلاتی از جانب ضمانت کننده و خدمات پس از فروش، فروشگاه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و لذا کاربر (مشتری) حق طرح هرگونه دعوی حقوقی و یا کیفری علیه فروشگاه در این خصوص را به شکل مشخص، از خود سلب و اسقاط می نماید.

۲ـ۱۰) کاربر (مشتری) اعلام می دارد که مسئولیت فروشگاه در پذیرش استرداد یک کالا، صرفاً منحصر در آن چیزی است که در صفحه بازگشت کالا ذکر شده است و لذا کاربر (مشتری) حق طرح هرگونه دعوی حقوقی و یا کیفری علیه فروشگاه در این خصوص را به شکل مشخص، از خود سلب و اسقاط می نماید.

۲ـ۱۱) کاربر (مشتری) اعلام و اذعان می دارد که ازین موضوع واقف است که با توجه به نوسانات بازار و متغییر بودن لحظه ای قیمت کالاها، پس از ثبت سفارش امکان اعمال تغییرات قیمت جدید، صرف نظر از کاهش و یا افزایش قیمت مزبور، در فاکتور وجود نخواهد داشت.

۲ـ۱۲) تمامی کالاهای فروش رفته توسط فروشگاه با بسته بندی ایمن ، استاندارد و برای اطمینان بیشتر مشتریان دارای بیمه معتبر توسط شرکت ارسال کننده می باشد، لکن در صورت بروز هرگونه آسیب دیدگی و سایر معایب ایجاد شده از زمان تحویل فروشگاه به شرکت ارسال کننده، تمامی مسئولیت ها به عهده شرکت حامل و بیمه گر شرکت حامل می باشد.

۲ـ۱۳) کاربر (مشتری) اعلام می دارد که پذیرش شرایط، ضوابط و قوانین فوق الذکر فاقد محدودیت زمانی بوده و تا زمان باز بودن حساب کاربری و با هر بار ثبت سفارش شرایط و قوانین فروشگاه جاری و معتبر خواهد بود. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ها و سرویس‏های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربر (مشتری) توافق می‏ نماید که استفاده مستمر از وبسایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۲ـ۱۴) کاربر (مشتری) اعلام می دارد که اطلاعاتی همچون مشخصات فنی و ویژگیهای کاربردی کالا و یا خدمات، هویت فروشگاه و نام تجاری که تحت آن نام به فعالیت مشغول می‌باشد و ‌نشانی وی مشتمل بر آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن و یا هر روشی که مشتری درصورت نیاز‌بایستی از آن طریق با فروشنده ارتباط برقرار کند و کلیه هزینه‌هائی که برای خرید کالا بر عهده مشتری خواهد بود و شرایط و فرایند عقد از جمله ترتیب و نحوه پرداخت، تحویل و یا اجرا، فسخ،‌ارجاع، خدمات پس از فروش بر وی روشن و مشخص می باشد.

۲ـ۱۴) طبق قوانین حاکمه کشور تعهدات فروشگاه در شرایط عادی و معمول بوده و در صورت بروز قوه قهریه فروشگاه مسئولیتی نخواهد داشت.

۲ـ۱۵) کاربر (مشتری) اعلام می دارد که با پذیرش مفاد «شرایط، ضوابط و قوانین»، ضمایم آن یعنی «مقررات مربوط به استرداد کالا » و «رویه ی ارسال» را نیز مطالعه و آن ها را نیز پذیرفته است.

 

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم