برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

روش های ارسال و هزینه های ارسال

الوگوشی بر این باور است که با ارسال سریع و دقیق سفارش شما مشتری گرامی می تواند گوشه ای از حسن انتخاب شما را قدردانی کند، پس شما سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

برای ارسال سفارش شما چند روش در نظر گرفته شده است که به شرح زیر است :

1) ارسال فوری (داخل تهران) :

تمامی سفارشاتی  که در روزهای شنبه تا چهارشنبه  قبل از ساعت 17:00 و در روز پنجشنبه قبل از ساعت 12:00 در الوگوشی ثبت شوند در همان روز ارسال خواهند شد و سفارشاتی که بعد از ساعت ذکر شده ثبت شوند روز کاری بعد ارسال خواهند شد .

2) ارسال با پست پیشتاز  (سراسر ایران ) :

تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11:00 در الوگوشی ثبت شوند در همان روز تحویل اداره پست می شوند و سفارشاتی که بعد از ساعت 11:00 ثبت شوند در روز کاری بعد به پست تحویل خواهد شد.

کد پیگیری مرسوله  برای شما پیامک خواهد شد ؛ در قسمت جزئیات سفارشات در حساب کاربری شما هم قابل مشاهده است که به کمک آن می توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید.

3 ) تیپاکس (سراسر ایران) :

تمامی سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 16:00 و در روز پنجشنبه قبل از ساعت 12:00 در الوگوشی ثبت شوند در همان روز به شرکت تیپاکس تحویل داده میشوند و سفارش هایی که بعد از ساعت 16:00 (پنجشنبه بعد از 10:00) ثبت شوند روز کاری بعد ارسال خواهند شد. حائز اهمیت است که ارسال توسط تیپاکس به صورت پس کرایه انجام خواهد شد.

4 ) تحویل حضوری سفارش :

جهت آسودگی هرچه بیشتر شما بزرگواران ما در الوگوشی امکان تحویل حضوری را قرار داده‌ایم به این صورت که شما خریدتان را در سایت انجام داده و به دفتر ما به نشانی تهران، مجتمع تجاری علاالدین 3 ، طبقه چهارم واحد 416 در زمان کاری شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 و پنجشنبه 9 الی 14 مراجعه می‌کنید و کالای خود را تحویل خواهید گرفت. برای تحویل سفارش ارائه کارت ملی  فردی که سفارش به نامش ثبت شده ( یا از طرف خریدار معرفی شده است) الزامی می باشد.

هزینه های ارسال :

هزینه  ارسال فوری روزانه ویژه  تهران  48.000 تومان می باشد.

تمامی سفارشاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند بیمه شده و هزینه ارسال آن با توجه به وزن و مبلغ بیمه مرسوله  متغیر می باشد که توسط تیم الوگوشی محاسبه میشود .

سفارشاتی که با تیپاکس ارسال میشوند بیمه شده و هزینه ارسال آن به صورت پس کرایه می باشد .

 

توجه داشته باشید:

تمامی مرسوله های ارسالی از طرف الوگوشی (پست ، تیپاکس، تهران) پلمپ بوده و درصورت مخدوش شدن لیبل بسته در هنگام تحویل به هیچ عنوان بسته را از مامور مربوطه دریافت نکنید و موضوع را با کارشناسان الوگوشی مطرح کنید تا در کنار شما این مشکل را پیگیری کنیم . ضمنا الوگوشی کالاهای شما مشتریان گرامی را با بسته بندی متعارف و استاندارد ارسال خواهد کرد و خسارت های وارده و ضرب خوردگی به عهده شرکت ارسال کننده (پست و تیپاکس ) می باشد.

برای مرسوله‌های پستی حداکثر بیمه 20 میلیون تومان و برای بسته‌های تیپاکس 30 میلیون تومان می‌باشد و ارسال مرسوله‌های بالای این مبالغ به عهده خود مشتری بوده و الوگوشی مسئولیتی در قبال این مسئله نمی‌پذیرد.

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

پنل کاربری